среда, 20 декабря 2017 г.

KĀ PĀRTRAUKT DARBU AR TELEFONU AR SAVĀM ROKĀM?

KĀ PĀRTRAUKT DARBU AR TELEFONU AR SAVĀM ROKĀM?

Mūsdienu interjers mobilo sakaru ir gatava iepriecināt saviem apmeklētājiem plašu vāki mobilajiem telefoniem, kas ir paredzēti, lai apmierinātu visas vajadzības un gaumi. Diemžēl, kad runa ir par izvēloties segumu, daudzi pircēji saskaras ar monotonija modeļiem, kas ir praktiski neatšķiras viens no otra. Uz preces nekad pievērst uzmanību ārkārtas personībām, kas izmantoti, lai izceltos no pūļa. Ja vēlaties savā mobilajā tālrunī ievietot sākotnējo gadījumu, ko neviens cits atkārtojas, varat to izdarīt # pats. Šodien es vēlos jums parādīt, kā tālruni var uzklāt pārsegus, izmantojot visbiežāk lietoto karsta līme. Mēs sākam veidot skaistumu no visbiežāk sastopamā līme.

Materiāli:

• caurspīdīga karstā līme; • pārtikas plēve; • dekoratīvās krelles;   

Kā padarīt vākus ar savām rokām.


Es uzņemu pārtikas plēvi un iesaiņoju savā mobilajā tālrunī. Pārtikas plēve ērti un nevainojami atbilst viedtālrunim, un tā ir labi piestiprināta pie sevis.

Līmes pistoli uz kontūras apli, ielieciet līmlenti. Mēs izgatavojam vāka sānu daļas. Šim nolūkam es piepilda visas tālruņa malas ar līmi, atstājot tukšas vietas pogām un savienotājiem. Mēs ieliekam līmi uz tālruņa aizmugurē, izveidojam līmes tīklu, lai tā būtu droši piestiprināta pie malas. Mēs ejam pa kameru un skaļruņu caurumiem, lai līmi netiktu aizēnoti un netraucētu viņu darbam.

Līmes pielietošanas kampaņa ir jāpielīmē ar krellēm un rhinestones. Šajā gadījumā tika pielietota filma ar krellēm. Šī filma tika sagriezta pēc tālruņa aizmugurējā vāka izmēra un slānis ir pielīmēts.

Šķēres ļoti uzmanīgi un lēnām sagriež pārtikas plēvi ap ekrānu. Noņemiet vāciņu no tālruņa, izgrieziet kameras un skaļruņa atveres.

Varat arī krāsot vāku ar nagu laku, daudzkrāsainās krāsās, stingri starp krellēm un rhinestones.

Jūsu autora segments ir gatava. Jūs varat nēsāt savu mobilo tālruni oriģinālajā gadījumā, ko neviens cits atkārtojas.


KĀ PĀRTRAUKT DARBU AR TELEFONU AR SAVĀM ROKĀM?