среда, 20 декабря 2017 г.

KAIP TEMPERATYTUOTI JUDĖJIMUI JUDĖJĖLUI TINKAUJANTIS TELEFONU?

KAIP TEMPERATYTUOTI JUDĖJIMUI JUDĖJĖLUI TINKAUJANTIS TELEFONU?

Šiuolaikinės mobiliojo ryšio salonai yra pasirengę pasimėgauti savo lankytojais platų asortimentą mobiliųjų telefonų dangčiams, kurie skirti patenkinti bet kokius prašymus ir skonį. Deja, kai kalbama apie batų pasirinkimą, daugelis pirkėjų susiduria su modelių monotoniumi, kurie iš esmės yra neatsiejami vienas nuo kito. Dėl tokios prekės ypatingos asmenybės, kurios yra pripratę išsiskirti iš minios, niekada nepriims dėmesio. Jei norėsite nešioti savo # mobilųjį telefoną originaliu atveju, kurio niekas dar neatsako, galite jį padaryti pats. Šiandien noriu parodyti, kaip telefonu galima dangtelius padengti dažniausiai naudojamu karštu klijais. Mes pradedame kurti grožį iš dažniausiai naudojamo klijais.

Medžiagos:

• skaidrus karštas klijai; • maisto plėvelė; • dekoratyviniai karoliukai;   

Kaip uždengti dangtelius savo rankomis.


Aš iminu maistą ir įdėkite savo mobilųjį telefoną į jį. Maisto juosta patogiai ir sklandžiai tinka smartfonui ir yra gerai prižiūrimi sau.

Klijavimo pistoletas ant kontūro, ratu, nustato klijavimo juostą. Mes gaminame šonines dangtelio dalis. Dėl to aš užpildo visas telefono puses klijais, paliekant tuščias vietas mygtukams ir jungtys. Klijuojame ant telefono galo, sukiteme klijų tinklelį, kad jis būtų saugiai priklijuotas prie šoninio krašto. Mes einame aplink fotoaparatą ir garsiakalbio skylutes, kad klijai jų neuždengtų ir netrukdytų jų darbui.

Klijavimo kampanija turi būti įklijuota karoliukais ir akmenimis. Šiuo atveju buvo naudojamas filmas su karoliukais. Šis filmas buvo supjaustytas iki telefono galinio dangtelio dydžio ir sluoksnis buvo klijuota.

Žirklės labai atsargiai ir lėtai supjausto maistinę plėvelę aplink ekraną. Be to, išimdami dangtelį iš telefono, išimkite fotoaparato ir garsiakalbio skyles.

Taip pat galite dažyti dangtelį nagų laku, daugiaspalvėmis spalvomis, grakščiai tarp karoliukų ir kaladėlių.

Jūsų autoriaus viršelis yra paruoštas. Galite nešioti savo mobilųjį telefoną originaliu atveju, kurio niekas dar neatsako.


KAIP TEMPERATYTUOTI JUDĖJIMUI JUDĖJĖLUI TINKAUJANTIS TELEFONU?