пятница, 22 декабря 2017 г.

W JAKI SPOSÓB TERMOKSYDOWANY PRZEZ KOMÓREK DLA TELEFONU Z TWOIM RĘKIEM?

W JAKI SPOSÓB TERMOKSYDOWANY PRZEZ KOMÓREK DLA TELEFONU Z TWOIM RĘKIEM?

Nowoczesne salony komunikacji mobilnej są gotowe, aby zadowolić swoich gości szerokim asortymentem pokrowców na telefony komórkowe, które mają na celu zaspokojenie wszelkich życzeń i gustów. Niestety, jeśli chodzi o wybór butów, wielu kupujących staje w obliczu monotonii modeli, które są praktycznie nieodróżnialne od siebie. Przy takim towarze, niezwykłe osobowości, które są przyzwyczajone do tego, by wyróżniać się z tłumu, nigdy nie będą zwracać uwagi. Jeśli chcesz nosić swój telefon komórkowy w oryginalnym pudełku, którego nikt nie będzie mógł powtórzyć, możesz zrobić to samemu. Dziś chcę wam pokazać, jak można wykonać okładki na telefonie za pomocą najpopularniejszego kleju na gorąco. Zaczynamy tworzyć piękno z najpowszechniejszego kleju.

Materiały:

• przezroczysty gorący klej; • film spożywczy; • ozdobne koraliki;   

Jak tworzyć okładki własnymi rękami.


Biorę film spożywczy i pakuję w niego telefon komórkowy. Folia spożywcza wygodnie i płynnie pasuje do smartfona i dobrze przylega do siebie.

Pistolet do klejenia na konturze, w kółko, połóż pasek kleju. Wykonujemy boczne części osłony. W tym celu wypełniam wszystkie strony telefonu klejem, pozostawiając puste miejsca na przyciski i złącza. Naklejamy klej na tył telefonu, wykonujemy siatkę kleju, tak aby był pewnie przyklejony do bocznej obręczy. Otaczamy kamerę i otwory głośników, aby klej nie zasłaniał ich i nie zakłócał ich pracy.

Kampania nakładania kleju musi być wklejona koralikami i cyrkoniami. W tym przypadku zastosowano folię z koralikami. Ten film został przycięty do rozmiaru tylnej pokrywy telefonu, a warstwa została sklejona.

Nożyczki bardzo ostrożnie i powoli pociąć folię spożywczą wokół ekranu. Ponadto, zdejmując pokrywę z telefonu, wyciąć otwory dla aparatu i głośnika dźwięku.

Można również pomalować pokrywę lakierem do paznokci, w wielobarwnych kolorach, starannie między koralikami i kryształkami.

Okładka twojego autora jest gotowa. Możesz nosić swój telefon komórkowy w oryginalnym pudełku, którego nikt inny nie powtórzy.


W JAKI SPOSÓB TERMOKSYDOWANY PRZEZ KOMÓREK DLA TELEFONU Z TWOIM RĘKIEM?